Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО ЕКОЛОГІЧНИМ АВТО

21 жовтня 2014, 09:00
140
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України - керівник апарату Роман Качур заявив, що Міністерство зацікавлене в налагодженні виробництва електромобілів в Україні та розглядає можливість надання економічних стимулів учасникам цього ринку.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Як зазначив пан Качур, наразі Україна імпортує близько 70% бензину та 80% дизельного палива. Зокрема, понад 60% імпорту нафтопродуктів припадає на Росію. У зв'язку з цим паливне питання дуже чутливе до дефіциту валюти та коливань її курсу. Тому популяризація електротранспорту позитивно позначиться як на утримуванні валюти на внутрішньому ринку, так і на економіці загалом.

Електромобілі - недешевий вид транспорту, однак він не лише швидко окупається, але й надалі дозволяє відчутно економити. Тому зараз Міністерство розробляє можливі стимули для купівлі електричних авто за європейським прикладом: доступність зарядок, привілейоване паркування, доступ до окремих територій, куди в'їзд заборонено. Водночас планується і державна підтримка розвитку галузі виробництва екологічних автомобілів в Україні. За словами пана Качура, для виробництва такого виду продукції у держави є всі необхідні можливості, аж до достатньої наявності природного ресурсу елементів живлення електромобілів - літію.

ПРОТЕ:

Говорити не те що про бум продажів, а навіть про зростання популярності електромобілів в Україні передчасно доти, поки держава не вживатиме реальних заходів щодо розвитку інфраструктури для їх повсякденної експлуатації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини