Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

БЕЗМИТНЕ ВИВЕЗЕННЯ ТОВАРІВ ІЗ ВЕЗ

9.10.2014, 09:05
107
0

Безмитне вивезення кримських товарів українського походження
Безмитне вивезення кримських товарів українського походження

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба роз'яснила, що до товарів українського походження, випущених у вільний обіг на тимчасово окупованій території, при їх ввезенні на іншу територію України мита не застосовуються.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, товари, що відповідають критеріям повністю виготовлених, достатньо перероблених чи ввезені на митну територію України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України, вважаються товарами походженням з України і вільно переміщуються на іншу територію України без застосування будь-якого мита. При цьому необхідною умовою відсутності мита є надання сертифіката про походження товару з України, який видається торгово-промисловими палатами України на іншій території України.

Так, у разі надання при митному оформленні зазначеного сертифіката до товарів не застосовується ввізне мито, сезонне мито, спеціальне мито, антидемпінгове та компенсаційне мито. Для підтвердження походження товарів, що виготовляються у вільній економічній зоні «Крим», застосовуються сертифікати форми В-1.

ПРОТЕ:

Це створює хорошу можливість для ввезення в Україну російських товарів під виглядом товарів, виготовлених у Криму.


Увійдіть, щоб залишити коментар