Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РЕКЛАМА НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

3 жовтня 2014, 09:02
532
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Із 3 жовтня починають діяти нові правила розміщення реклами на телебаченні, встановлені Законом № 1322-VII від 05.06.2014. Одночасно законодавство поповнюється правилами показу такого типу телепередач, як телемагазини.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Щодо реклами на телебаченні, то її зможуть показувати частіше - через кожні 20 хвилин трансляції конкретної передачі (раніше - через кожні 30 хвилин), не враховуючи перерв між програмами. Також скасовано особливі правила показу реклами під час трансляції телебаченням фільмів. Тепер їх можна переривати на рекламу незалежно від тривалості через кожні 20 (а для кіно- і телефільмів - через кожні 30) хвилин.

Зі свого боку, телемагазини тривалістю 15 та більше хвилин не враховуватимуться при визначенні сумарної тривалості показу реклами телеканалами та її частки в загальній тривалості мовлення. Але телеканали, що не спеціалізуються на показі такого типу передач, зможуть транслювати телемагазини не більше 8 разів на добу, а загальну тривалість таких трансляцій буде обмежено 3 годинами.

ПРОТЕ:

Загальне дозволене співвідношення трансляції реклами та іншого контенту залишилося таким же (не більше 20% реклами від фактичного часу мовлення каналу протягом астрономічної години та не більше 15% - протягом астрономічної доби). При цьому у тривалість показу реклами враховуватимуться всі трансляції телемагазинів коротше 15 хвилин. Отже, канали будуть вимушені або розміщувати телемагазини більшої тривалості, або ретельно збалансувати кількість реклами і коротких випусків телемагазинів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини