Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РЕФОРМИ ВІД ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЇ

3 жовтня 2014, 09:03
161
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

За інформацією Державтоінспекції, в Україні готується масштабна реформа у сфері реєстрації транспортних засобів та виготовлення номерних знаків.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Так, у процесі реформування системи надання адміністративних послуг функції з реєстрації транспортних засобів планується передати на місцевий рівень - відповідним виконавчим комітетам місцевих рад. Виготовляти номерні знаки також будуть на місцях, а не централізовано, як це відбувається сьогодні.

При цьому право виготовлення номерних знаків отримають всі суб'єкти підприємницької діяльності за умови гарантування ними такого виготовлення відповідно до національного стандарту. Відповідні зміни до Закону «Про дорожній рух» зараз розробляє уряд.

Такі нововедення забезпечать безперебійну роботу підрозділів реєстрації транспортних засобів за принципом єдиного вікна й унеможливлять випадки відсутності номерних знаків, а бізнес отримає нову сферу діяльності.

Також з метою приведення зразка номерних знаків транспортних засобів у відповідність з універсальним для всіх країн ЄС вже розроблено зміни до відповідних національних стандартів, які зараз знаходяться на стадії погодження та затвердження.

ПРОТЕ:

Оскільки у місцевих рад наразі відсутні, через зрозумілі причини, фахівці з реєстрації транспортних засобів, існує ймовірність міграції співробітників МРЕВ до виконкомів місцевих рад.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини