Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НОВЕ ДЛЯ ЕНЕРГОСЕРВІСНИХ КОМПАНІЙ

17 вересня 2014, 09:03
166
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінрегіонбуд розповів про можливості співпраці з енергосервісними компаніями (ЕСКО) у світлі запропонованих Міністерством законодавчих змін. Зокрема, Мінрегіонбуд розробив проекти «Про особливості здійснення закупівель енергосервісу» та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах)».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Представники Мінрегіонбуду зазначили, що одним із дієвих та ефективних механізмів залучення коштів у процес термомодернізації об'єктів соціальної сфери є співпраця з ЕСКО.

Запропонованими змінами визначено, що співпраця з ЕСКО здійснюватиметься на підставі договору про закупівлю енергосервісу, предметом якого має бути здійснення енергосервісу його виконавцем, оплата якого здійснюється за рахунок суми скорочення витрат замовника енергосервісу на оплату паливно-енергетичних ресурсів та комунальних послуг, досягнутих у результаті здійснення енергосервісу.

Щодо суб'єктів господарювання, то для них законодавчі нововведення припускають якісне врегулювання відносин у сфері впровадження енергосервісних договорів, а також зниження юридичних та економічних ризиків при постачанні енергосервісних послуг.

ПРОТЕ:

Слід зазначити, що на сьогодні проекти ще навіть не виносилися на засідання уряду. Отже, їх прийняття і тим більше запровадження навряд чи можна очікувати раніше 2015 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини