Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПДВ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ІНВАЛІДІВ

10 вересня 2014, 09:04
370
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Набув чинності Закон № 1654-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення реалізації прав підприємств, установ та організацій громадських організацій інвалідів на пільгове оподаткування», яким оподаткування ПДВ за нульовою ставкою для зазначених підприємств продовжено до 01.01.2020.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Пункт 8 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу встановлює пільговий режим оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів щодо продукції та послуг, які ними виготовляються. Суть пільги полягає в нульовій ставці ПДВ на постачання товарів і послуг таких підприємств та організацій. Проте таке пільгове оподаткування містить низку умов, що стосуються критеріїв, яким повинні відповідати такі підприємства та організації, видів продукції та послуг, обов'язкової реєстрації в контролюючому органі тощо. Донедавна строк дії такого пільгового оподаткування був визначений до 01.01.2015. Але з набранням чинності 07.09.2014 Закону № 1654-VII цей строк було продовжено на п'ять років, і зараз він обмежується вже 1 січня 2020 року.

ПРОТЕ:

Варто нагадати, що уряд обіцяв увійти у наступний рік з новим податковим законодавством. Отже, можливо, за продовження пільги має відбутися ще один раунд боротьби.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини