Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЧАСТИНУ ПОДАТКІВ ПЕРЕДАДУТЬ НА МІСЦЯ

20 серпня 2014, 09:02
206
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Заступник Міністра фінансів Денис Фудашкін, коментуючи концепцію податкової реформи, зазначив, що для підтримки місцевих бюджетів та можливості збільшення їх ресурсних баз Мінфін пропонує встановити акцизний податок з кінцевого продажу підакцизної продукції (пиво, алкоголь, тютюн, паливо). При цьому безпосередні ставки такого податку встановлюватимуться місцевими громадами.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За словами пана Фудашкіна, це дозволить місцевим громадам самостійно приймати рішення щодо визначення ставок оподаткування. При цьому Мінфін пропонує на законодавчому рівні обмежити максимальний розмір ставок. У свою чергу, місцеві громади безпосередньо прийматимуть рішення про доцільність введення такого податку на своїй території. Окрім цього, пропонується включити до переліку місцевих податків плату за землю та податок на нерухомість, розміри яких також встановлюватимуться в межах максимальних ставок на місцевому рівні.

ПРОТЕ:

Така ініціатива Мінфіну може спричинити істотні відмінності в рентабельності одного і того ж бізнесу в різних регіонах. Отже, можлива поява територій, на яких концентруватиметься торгівля підакцизними товарами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини