Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НОВЕ В НАГЛЯДІ ЗА ОХОРОНОЮ ПРАЦІ

11 серпня 2014, 09:05
153
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Глава Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва на засіданні розширеної колегії зазначив, що пріоритетом роботи територіальних управлінь Держгірпромнагляду повинна стати реалізація превентивних заходів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Підставою для такої переорієнтації стала складна політична ситуація в країні та запроваджені урядові обмеження наглядової діяльності. На користь профілактичних заходів також свідчить те, що, на думку керівництва Держгірпромнагляду, саме завдяки їм у сукупності з наглядовою діяльністю вдалося знизити рівень виробничого травматизму в Україні. У зв'язку з цим украй важливими було визнано два чинники забезпечення охорони праці, першим з яких є робота територіальних управлінь з пропаганди безпечної праці. Другий чинник - належний внутрішній контроль охорони праці, що здійснюється роботодавцем.

ПРОТЕ:

Із сказаного можна зробити висновок: Держгірпромнагляд найближчим часом приділятиме набагато більше часу з'ясуванню того, наскільки роботодавець контролює дотримання правил охорони праці.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини