Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПОДАТКОВУ МІЛІЦІЮ ЛІКВІДУЮТЬ

7 серпня 2014, 09:06
186
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк сподівається, що Верховна Рада наступного тижня ліквідує податкову міліцію. Про це він заявив сьогодні під час засідання Кабміну, презентуючи реформи економічного зростання.

За його словами, відповідний законопроект, що передбачає створення Служби фінансових розслідувань, буде внесено на найближче засідання парламенту.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Відбудеться створення Служби фінансових розслідувань, ліквідація податкової міліції та двох департаментів ДФС, двох підрозділів МВС та підрозділу СБУ. Ми пропонуємо ліквідувати у всіх цих органів функції, які їм не властиві, та створити цивільну Службу фінансових розслідувань, зазначив Яценюк.

За словами Прем'єра, щогодини цими структурами проти 30 підприємців відкриваються кримінальні провадження.

ПРОТЕ:

Незрозуміло, як саме кількість правоохоронних органів, що займаються боротьбою з економічними злочинами, впливає на кількість кримінальних проваджень проти бізнесменів. І один орган може відкривати стільки ж проваджень, скільки зараз відкривають три існуючі.

Тому є побоювання, що реформа призведе лише до одного реального полегшення: зменшиться різноманітність видів потенційних візитерів, і, отже, підприємцям доведеться пам'ятати меншу кількість норм, що регламентують права й обов'язки перевіряючих та таких, кого перевіряють.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини