Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АКЦИЗНИЙ ЗБІР РОЗШИРЮЄТЬСЯ

4 серпня 2014, 09:02
167
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада підтримала урядовий законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України». У зв'язку з невідкладною мобілізацією коштів для наповнення державної казни у важкий для країни період обмежується пільгове оподаткування або оподаткування за зниженою ставкою різних видів господарської діяльності.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, шляхом внесення змін до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» тепер до алкогольних напоїв відносяться напої, які сьогодні класифікуються як продукти дієтичного харчування та містять етиловий спирт 8,5% та більше, а також встановлюється для таких напоїв ставка акцизного податку на рівні горілки - 70,53 грн. за 1 л 100% спирту, з маркуванням таких напоїв марками акцизного податку.

Акцизний податок є одним з основних платежів, які формують Державний бюджет України, тому за допомогою розширення поняття «алкогольні напої» такий податок стягуватиметься і з вищезгаданої продукції.

ПРОТЕ:

Питання лише в тому, наскільки поширений у нашій країні дієтичний алкоголь. Але, у будь-якому разі, його виробникам та імпортерам тепер доведеться звикати до статусу платників акцизного податку.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини