Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЕРЕСТРАХУВАННЮ В РОСІЇ - ЗАСЬ

4 серпня 2014, 09:04
197
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Прес-служба Нацкомфінпослуг повідомила про те, що зараз готується рішення Комісії про заборону українським страховикам перестраховувати свої ризики в Росії. Але поки ще рано говорити, що його точно буде прийнято, оскільки робота над ним триває.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Прийняття такого рішення може істотно вплинути на українських страховиків, які користуються послугами перестрахування. Адже Росія поки що є лідером серед іноземних держав за кількістю перестрахованих українських ризиків. При цьому вітчизняні страховики в думках із цього приводу розходяться. Так, частина експертів не вважає, що таке обмеження істотно вплине на ринок страхування, адже ризики, очевидно, зможуть перестраховуватися в Росії через західноєвропейських страховиків. У той же час інші експерти побоюються підвищення вартості страхових послуг в Україні через такі заходи. Окремі експерти не вбачають в такому рішенні політики та пояснюють заборону суто фінансовими причинами та доцільністю (що, за їх очікуваннями, в результаті навіть піде на користь українському страховому ринку).

ПРОТЕ:

Якщо таке рішення все-таки буде прийнято, час покаже, які мотиви переважали при його прийнятті: політичні чи економічні. Очевидно, це і зумовить користь або шкоду для українських страховиків від такої заборони.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини