Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЧОГО ОЧІКУВАТИ ФОНДОВИМ БІРЖАМ

31 липня 2014, 09:01
163
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

НКЦПФР схвалила проект рішення «Про затвердження Змін до Положення про функціонування фондових бірж».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Документом пропонується ввести критерії ліквідності цінного папера, встановити вимогу до бірж визначати її рівень (перший, другий або третій) кожного торговельного дня та публікувати на власному веб-сайті.

Також передбачається, що фондова біржа зможе, а в певних випадках буде зобов'язана, призупинити торги цінними паперами залежно від ступеня зміни поточної ціни від ціни закриття попереднього торговельного дня цього фінансового інструмента.

У свою чергу, НКЦПФР отримає можливість на основі адміністративних даних, що подаються фондовими біржами, окремим рішенням встановлювати значення критеріїв (кількість укладених біржових контрактів, кількість торговельних днів, обсяг торгів та кількість осіб, в інтересах яких укладалися біржові контракти за цими цінними паперами), які застосовуються при визначенні кожного зі ступенів ліквідності. При цьому фондова біржа у власних правилах зможе встановлювати додаткові вимоги для визначення ліквідності цінного папера.

ПРОТЕ:

У разі прийняття проекту торговельним майданчикам доведеться оновити програмно-технічне забезпечення біржової торгівлі для введення визначення ліквідності цінних паперів, що спричинить додаткові витрати.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини