Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРО ОПЕРАЦІЇ З ДОРОГМЕТАЛАМИ

30 липня 2014, 09:01
205
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін постановою від 23.07.2014 № 283 затвердив нові критерії оцінки ступеня ризику при здійсненні операцій з дорогоцінними металами та камінням.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Також затверджено критерії оцінки ступеня ризику при операціях з дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням (крім видобутку). Визначено періодичність планових перевірок Державною пробірною службою: суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику - не частіше 1 разу на рік, з середнім - не частіше 1 разу на 3 роки та з незначним - не частіше 1 разу на п'ятирічку.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що до суб'єктів з високим та середнім ступенем ризику за новими критеріями потрапити стало простіше, оскільки в розрахунок почали братися не лише обсяги операцій і наявність порушень за попередні роки, але й кількість пунктів продажу. У явному виграші лише імпортери й експортери коштовностей: якщо за старими правилами їх повинні були у будь-якому випадку перевіряти щороку, то за новими частота візитів перевіряючих до них визначатиметься за загальними правилами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини