Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОССПОЖИВНАГЛЯД ПРОТИ

29 липня 2014, 09:03
265
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів та благополуччя людини з 29 липня 2014 р. призупиняє ввезення на територію Російської Федерації консервованої плодоовочевої продукції та рибних консервів з України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У російському відомстві повідомляють, що при здійсненні держнагляду за обігом харчової продукції при неодноразових дослідженнях консервованої плодоовочевої продукції, виготовленої на українських підприємствах, виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів. Зокрема, заявляють про невідповідність української продукції вимогам, що висуваються до маркування, невідповідність щодо масової частки основного продукту, невідповідність щодо вмісту білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, макро- та мікроелементів, невідповідність за показником енергетичної цінності та органолептичними показниками, за вмістом кухонної солі.

Раніше повідомлялося про обмеження Россільгоспнагляду на постачання українського молока та молочної продукції на територію Росії, а також обмеження на ввезення з території України рослинної продукції в ручній поклажі, багажі та поштових відправленнях.

ПРОТЕ:

Фактично мова йде про новий виток торгівельної війни на тлі того, що вказана продукція поки що здебільшого не надходить на ринки країн ЄС. Тому українським виробникам необхідно якнайшвидше визначитися з ринками збуту та пройти необхідні сертифікаційні процедури.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини