Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОБЛІГАЦІЇ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

29 липня 2014, 09:06
197
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство фінансів нагадало про те, що, крім казначейських зобов'язань для фізичних осіб, випускаються й облігації для купівлі юридичними особами. У зв'язку з цим керівництво Міністерства закликає всіх небайдужих юридичних осіб, бажаючих підтримати військових на сході України, взяти участь в аукціоні з продажу облігацій, який проводиться НБУ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Наразі здійснюється підготовка аукціону з продажу облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації» потенційним інвесторам, для чого проводиться збір пулу заявок від юридичних осіб. Аукціон планують провести найближчим часом. Для того щоб взяти в ньому участь, потенційному інвестору необхідно звернутися до первинного дилера - банку й укласти з ним відповідний договір. Після цього банк зможе подати заявку на аукціон з продажу облігацій. Номінальна вартість однієї облігації складає 1000 грн. Випускається терміном обігу на 2 роки за річною процентною ставкою доходу 7%, купонний період - 6 місяців.

ПРОТЕ:

Головне, щоб продаж облігацій юридичним особам не базувався на добровільно-обов'язкових засадах. Адже є спокуса стимулювати попит на облігації з прибутковістю, що не покриває навіть інфляційні втрати, адміністративними методами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини