Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

МЕТАЛОБРУХТ - ЗА МІСТО

25 липня 2014, 09:05
243
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

До парламенту внесено законопроект про впорядкування операцій з металобрухтом (№ 4337а).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Документом передбачається заборонити розміщення суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом, і їх приймальних пунктів на земельних ділянках, які знаходяться в межах населених пунктів або на відстані ближче ніж за 1 км до об'єктів житлової та громадської забудови, підприємств соціальної інфраструктури, об'єктів природно-заповідного фонду, об'єктів оздоровчого та рекреаційного призначення.

Нагадаємо, що під операціями з металом розуміється заготівля, переробка, металургійна переробка брухту чорних і кольорових металів.

Також пропонується посилити адмінвідповідальність за порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом.

Якщо зараз за таке порушення накладається штраф від 340 до 1700 гривень з конфіскацією металобрухту і коштів, отриманих від його реалізації, то у разі ухвалення законопроекту розмір штрафу складатиме від 1700 до 8100 гривень. При цьому норма про конфіскацію залишиться незмінною.

Мета законопроекту - покращити санітарний стан окремих регіонів, запобігти виникненню порушень законодавства у сфері екології, охорони праці, санітарного та епідемічного благополуччя населення.

ПРОТЕ:

Фактично нововведення приведуть до зростання витрат операторів ринку металобрухту за рахунок збільшення вартості перевезень.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини