Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

СПЕЦСАНКЦІЇ ДЛЯ ЗЕД

24.07.2014, 09:01
163
0

Міндоходів нагадало про відповідальність суб'єктів ЗЕД
Міндоходів нагадало про відповідальність суб'єктів ЗЕД

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство доходів і зборів роз'яснило, які спеціальні санкції застосовуються до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Як і будь-які інші порушення, порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності спричиняють відповідальність для суб'єктів ЗЕД, а також іноземних суб'єктів господарювання.

Міндоходів нагадало, що відповідно до статті 37 Закону «Про зовнішньоекономічну діяльність» до суб'єктів, які провадять ЗЕД з порушеннями, застосовуються спеціальні санкції.

Зокрема, у випадках несвоєчасного виконання або невиконання суб'єктами ЗЕД, так як і іноземними суб'єктами господарювання, своїх обов'язків, пов'язаних із Законом «Про зовнішньоекономічну діяльність» до них застосовується відповідальність у вигляді накладення штрафу, розмір якого визначається відповідними положеннями законів або судовими рішеннями. У разі якщо дії суб'єкта ЗЕД можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки, до них застосовується відповідальність у вигляді тимчасового припинення зовнішньоекономічної діяльності.

Також до суб'єктів ЗЕД може застосовуватися індивідуальний режим ліцензування, що встановлює певні заборони, обмеження або порядок проведення зовнішньоекономічних операцій.

ПРОТЕ:

Варто зауважити, що раніше уряд заявляв про намір скоротити список спецсанкцій, але, як бачимо, фіскали не поспішають відмовлятися від такого зручного інструменту боротьби з порушниками.


Увійдіть, щоб залишити коментар