Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

БАНКРУТИ НА САЙТІ МІН'ЮСТУ

23 липня 2014, 09:04
356
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мін'юст затвердив Порядок оприлюднення відомостей, що підлягають розміщенню на веб-сайті державного органу з питань банкрутства, яким визначено процедуру розміщення інформації в справі про банкрутство на сайті Мін'юсту.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, офіційному оприлюдненню підлягають оголошення про проведення загальних зборів кредиторів, оголошення про проведення аукціону з продажу майна боржника та повідомлення про його результати, а також повідомлення про відміну аукціону.

Відповідно до Порядку розміщення на офіційних сайтах Мін'юсту та ВГСУ оголошення про аукціон з продажу майна боржника є обов'язковою умовою для його проведення. До офіційно оприлюднених оголошень, розміщених на сайті Мін'юсту, цілодобово забезпечується вільний безкоштовний доступ.

Щодо термінів розміщення інформації, то оголошення про проведення аукціону з продажу майна боржника й оголошення про проведення загальних зборів кредиторів мають бути розміщені не пізніше ніж за 15 робочих днів до дня проведення аукціону та до дня проведення загальних зборів кредиторів відповідно.

ОДНАК:

Дивно, чому тільки зараз Мін'юст прийняв цей документ, адже нова редакція Закону про банкрутство передбачала перехід до електронної публікації ще з 19 січня 2013 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини