Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Грузія може посилити умови отримання «золотих» віз

4 вересня 2018, 12:55
289
0
Реклама

На початку серпня грузинські парламентарі виступили з ініціативою внести зміни до чинного закону «Про легальний статус іноземців і осіб без громадянства» з метою збільшити суми інвестицій, необхідні для отримання посвідки на проживання (ПНП) в країні, а також припинити зловживання, які мають місце при купівлі нерухомості.

Йдеться про те, що купивши нерухомість за 35 тис. дол. і отримавши ПНП іноземець може вільно продати цю нерухомість, передавши тим самим право на отримання ПНП іншій особі. Ще одним варіантом отримання ПНП є одноразова інвестиція в економіку Грузії в розмірі 300 тис. ларі (близько 120 тис. дол.).

У новому законопроекті пропонується збільшити суму на купівлю нерухомості до 100 тис. дол. З інвестиціями ще складніше: окрім збільшення суми до 300 тис. дол. необхідно щорічно протягом п'яти років показувати оборот коштів (а не просто банківський вклад) у сумі 120 тис. дол. Лише при дотриманні цих умов особа отримає право на постійне проживання на території Грузії.

Як ми писали раніше, практика «золотих» віз і паспортів досить популярна як в Європі, так і в світі в цілому. Наприклад, Молдова пропонує громадянство за умови безоплатного внеску в економіку країни у 135 тис. євро (180 тис. - для сім'ї з чотирьох осіб).

***

Нагадаємо, що зібрати і проаналізувати медійну інформацію на будь-яку тему (у тому числі й про зміни у візовій політиці) можна за допомогою сервісу SEMANTRUM від ЛІГА:ЗАКОН, який відстежує публікації в інтернет- джерелах, друкованих ЗМІ, телевізійні та радіопрограми.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини