Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

SEMANTRUM «читатиме» десятьма мовами

21 вересня 2018, 11:15
464
0
Реклама

Сервіс медіа-моніторингу та контент-аналізу SEMANTRUM підтримуватиме десять іноземних мов. Не виключено, що станеться це вже до кінця цього року. Про це розповіла в інтерв'ю LIGA.net співзасновник Групи компаній ЛІГА і голова ради директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Нещодавно ЛІГА:ЗАКОН встановила на свою цифрову Платформу LIGAZAKON.NET продукт спорідненої компанії із Групи ЛІГА - SEMANTRUM. Сервіс дозволяє здійснювати медіа-моніторинг і контент-аналіз для ЗМІ, публічних осіб, PR-департаментів великих корпорацій і державних організацій, а також для усіх тих, кому важлива репутація компанії, брендів, товарів.

«Ми розвиваємо на основі машинного навчання і штучного інтелекту нетривіальні рішення для аналізу медіа-контента, великих масивів неструктурованих даних», - сказала Марина Бондаренко.

Вона зазначила, що сьогодні SEMANTRUM користується попитом не тільки серед піарників, ЗМІ, публічних персон і політиків, а й державних органів, яким важливо відстежувати кризові теми і вчасно на них реагувати. «Це наші цільові аудиторії наразі. Але майбутнє даної технології, сподіваюся, ширше, ніж кордони нашої країни», - сказала голова ради директорів ЛІГА: ЗАКОН.

Планується, що вже до кінця року сервіс підтримуватиме десять іноземних мов - англійську, іспанську, німецьку та інші.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини