Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Серіал під назвою «ПнВК» наближається до завершення

21 листопада 2018, 10:14
353
0
Реклама

Минуло вже багато серій. Нагадаю їх короткий зміст.
9.03.2018 на зустрічі з блогерами я задавала питання Президенту з приводу податку на ведений капітал. Президент всіляко його підтримував і пообіцяв внести його в Раду, якщо законопроект підтримає бізнес.
12.03.2018 на зустрічі з Президентом представники бізнесу мало не стоячи аплодували обіцянці внести законопроект у Раду протягом двох тижнів. На черговій зустрічі з бізнесом Президент 4.07.2018 подав законопроект в Раду.
31.10.2018 - знову зустріч Президента з бізнесом, знову підтримка законопроекту з боку бізнесу
6.11.2018 на засіданні податкового комітету ВР розгляд законопроекту відкладено до завершення переговорів з МВФ.
Днями, не бачачи ніякого руху з боку всіх гілок влади, глави найбільших бізнес-асоціацій безпосередньо звернулися до глави МВФ постаралися пояснити, що законопроект спрямований на боротьбу з корупцією, і що бізнес готовий зробити все, щоб бюджет був збалансований.
Ні Міністерство фінансів, ні Адміністрація Президента, ні Кабінет міністрів, ні податковий комітет ВР на звернення найбільших асоціацій України не відреагували. Всі вдають, що власне нічого не відбувається і нічого не сталося.
Я впевнена, що 22.11.2018 буде проголосований у другому читанні бюджет, який заснований на податку на прибуток. Можна вже сьогодні замовляти молебень за стрімким і рішучим реформам податкового і митного сектора України. Залишилося прийняти зміни, запропоновані Мінсоцполітики по ЄСВ, і власне .... а що власне?
Я знаю, що стартувати бізнесу не дали, і темпи зростання ВВП в 3% при низькій порівняльній базі - це економічна смерть країни з економікою, що розвивається.
Я знаю, що збільшення податкового навантаження по ЄСВ зажене в тінь людей з високими зарплатами.
Я знаю, що за чотири роки практично нічого не змінилося в податковій системі моєї країни.
Я знаю, що виконавча і законодавча влада закрилися від діалогу з бізнесом і не вважають за потрібне відповідати, навіть формально, на звернення до неї. Нічого не нагадує? А мені вже починає нагадувати.
Я знаю, що наступний рік у нас найсерйозніший зі сплати зовнішнього боргу, і з такими темпами розвитку, ми з ... не виліземо, що не вважала за б пані Оксана Маркарова в її особистій системі обліку.
Я знаю, що чиновники нічого не знають про проблеми, з якими стикається бізнес.
Я багато чого знаю. І дуже хочеться написати: «Хто останній буде виїжджати з Борисполя, вимкніть світло», але ось вам, хлопці! Чи не змогли ви, будемо пробувати ми.

P.S. Всі державні структури і чиновники, яких я тегнула в цьому пості, зняли мітки протягом 30 хвилин. Гройсман забанив.

Джерело

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини