Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Популярні Telegram і WhatsApp також наражаються на небезпеку злому

17 грудня 2018, 08:06
317
0
Реклама

Cisco Talos (інтелектуальна платформа для аналізу загроз) виявила нову уразливість в месенджерах Telegram, WhatsApp і Signal.

Захищені месенджери шифрують повідомлення користувачів без участі сторонніх осіб. Для забезпечення наскрізного шифрування вони самі створюють протокол або використовують готовий.

Як повідомляє Payspace magazine, частина функцій, що відповідають за безпеку, в даних додатках перекладається на операційну систему, що сприяє отриманню шахраями доступу. Telegram використовує свій закритий протокол, який шифрує дані користувачів при передачі повідомлення, а не під час обробки або після отримання користувачем.

Експерти вказали, що інші функції цих додатків також неубезпечені. Наприклад, в Telegram, WhatsApp і Signal можна перехопити сеанс спілкування на персональному комп'ютері. Якщо хакерам вдасться перехопити сеанс в Signal, то користувач отримає повідомлення про помилку. Швидше за все, він просто не зверне на це увагу, однак зловмисники отримають доступ до конфіденційних даних і листуванні користувача.

WhatsApp в такому випадку відправить користувачеві повідомлення про спробу злому. Однак навіть при відхиленні цієї спроби, хакери однаково можуть отримати доступ до старого листування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини