Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рамкові закупівлі відтепер доступні на ProZorro

19 грудня 2018, 12:55
340
0
Реклама

18 грудня в системі публічних закупівель ProZorro з'явився новий тип процедури - закупівлі за рамковими угодами. Відтепер замовники зможуть проводити закупівлі товарів та послуг широкого вжитку та укладати договір (рамкову угоду) строком до чотирьох років. Протягом цього періоду в рамках угоди замовник може здійснювати закупівлю та оплату невеликого обсягу й тільки тоді, коли виникне потреба.

Рамкові угоди можна застосовувати до будь-яких товарів та послуг (але не робіт).

Згідно з процедурою, оголошується конкурс, у ході якого постачальники подають тендерні пропозиції, проходять попередню кваліфікацію за неціновими критеріями, а потім змагаються на аукціоні. За його результатами державний замовник підписує рамкову угоду відразу з кількома (мінімум трьома) переможцями. Prozorro відразу фіксуватиме ціни кожного переможця за одиницю товару.

Надалі, у разі виникнення потреби в якійсь частині товару, замовник оголошує аукціон. Підписанти угоди автоматично отримують запрошення взяти участь в аукціоні та оновити вказану в рамковій угоді ціну: її можна залишити незмінною або зменшити. Перемагає постачальник з найнижчою ціною. З ним укладається договір на постачання частини товару. Наступні закупівлі відбуваються за аналогічною процедурою.

При призначенні аукціону додаткових документів від учасників не вимагається. Таким чином скорочуються терміни придбання необхідного товару чи послуги.

Наразі процедура запущена лише частково: в ProZorro можна провести конкурс і укласти рамкову угоду, проте можливість проведення аукціонів серед учасників з'явиться не раніше першого кварталу 2019.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини