Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мобільну ідентифікацію запустять до кінця року

20 грудня 2018, 11:49
720
0
Реклама

21 грудня відбудеться перехід мобільної ідентифікації користувачів MobileID з тестової до промислової експлуатації. Про це в ході Міжнародного форуму «Україна на Єдиному цифровому ринку ЄС» повідомив голова Держагентства з питань електронного уряду Олексій Риженко. Система дозволить користувачам отримати доступ до електронних цифрових підписів на сім-карті мобільного телефону.

Як ми писали раніше, Закон «Про електронні довірчі послуги» набув чинності 7 листопада. Перевагами нового цифрового підходу є фіксація реального часу підписання електронних документів, можливість отримання публічних послуг не залежно від місця перебування. Стверджується, що така послуга надає досконаліший захист у порівнянні із традиційними логіном і паролем, адже MobileID практично неможливо підробити чи викрасти.

Ідея запровадження MobileID була представлена компанією «Київстар» на одному із засідань Кабміну наприкінці 2016 року та тоді ж отримала схвальну оцінку з боку урядовців. Наприкінці 2017 року «Київстар» запустив сервіс Mobile ID в дослідну експлуатацію. У листопаді 2018 року мобільний оператор Vodafone почав підключення послуги Mobile ID абонентам в рамках проекту Vodafone Smart City Kharkiv. lifecell тестує електронний документообіг и працює над технологією Mobile ID за допомогою сервісу онлайн-обміну документами «Вчасно», обіцяючи запустити послугу на початку наступного року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини