Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кращі з кращих: найуспішніші українські стартапи 2018 року

26 грудня 2018, 15:10
1055
0
Реклама

ЛІГА:ЗАКОН, проаналізувавши рейтинги українських стартапів, що зуміли залучити найбільші інвестиції у році, що минає, виділила п'ять з них, які, на нашу думку, є найбільш цікавими та перспективними.

GitLab

Без сумнівів, лідер року. Сервіс для розробки IT-продуктів, що дає розробникам платформу з повним набором необхідних інструментів. Створена у 2011 році у Харкові компанія за кілька років розділилася на дві, придбала конкуруючий сервіс і має представництва в США і Нідерландах.

За різними оцінками, у 2018 році компанія залучила від 110 до 120 млн дол. інвестицій і стала першим українським «єдинорогом» (так називають стартапи, що за п'ять років досягають капіталізації в 1 млрд дол.).

Bitfury

Український слід у створенні криптовалют. Компанія з Литви, але з українськими засновниками, названа Forbes одним з кращих фінтех-стартапів. Розмір її капіталізації не відомий, але в 2018 її стали називати «європейським блокчейн-єдинорогом». Причиною цього стала угода на 80 млн дол., які компанія має намір вкласти в створення програмного забезпечення і реалізацію інфраструктурних блокчейн-проектів для урядів і корпорацій. Офіси компанії знаходяться у Сан-Франциско, Вашингтоні, Гонконзі, Лондоні і Амстердамі.

Neuromation

На тлі падіння ICO (первинного розміщення криптовалют) у 2018 році компанія, створена в 2016 році, примудрилася залучити близько 72 млн дол. Вона створила маркетплейс (майданчик для електронної комерції) для побудови штучних нейронних мереж, по суті, інструменту для створення штучного інтелекту широкого практичного застосування. Крім штаб-квартири у Таллінні, компанія має підрозділи у Києві і Сан-Франциско.

YayPay

Ще один фінтех-стартап. Він дозволяє оптимізувати фінансові процеси і орієнтований на бізнес. Продукт, серед іншого, відстежує неоплачені рахунки, на основі аналізу платежів прогнозує надходження коштів. У ході другого раунду компанія залучила 8 млн дол. і у п'ять разів збільшила кількість клієнтів.

Restream

Завдяки однойменній платформі компанія надає можливість стрімінга (безперервного потоку) контенту не менш ніж на 30 платформах одночасно. У 2018 році зафіксовано мільйонного користувача.

Залучені у 2018 році 4,5 млн дол. компанія направить на розробку програмного забезпечення машинного навчання. Головний офіс команди знаходиться в Техасі, ще один - у Києві.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини