Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Енергоефективність буде врегульовано профільним законом

27 грудня 2018, 13:30
363
0
Реклама

Мінрегіон оприлюднив для обговорення законопроект про енергоефективність. Він охоплює енергоефективні заходи, що здійснюються під час виробництва, транспортування, передачі, розподілу, постачання та споживання енергії. Йдеться, насамперед, про три сектори - житловий, бюджетний та постачання енергії (разом це близько 63% енергетичного балансу України). Відмічається, що глобальною є потреба у скороченні енерговитрат при перетворенні та транспортуванні енергії до кінцевого споживача.

Законопроектом, розробленим Министерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, передбачається запровадження Національної цілі з енергоефективності, що досягатиметься через реалізацію Національного плану дій, що розроблятиметься Кабміном та переглядатиметься раз на три роки.

Також на державному рівні розроблятиметься стратегія термомодернізації будівель, що поширюватиметься на житлові та нежитлові будівлі усіх форм власності.

Серед заходів із забезпечення щорічного скорочення постачання енергії передбачені удосконалення правових засад оподаткування енергії та викидів вуглецевого газу, надання державної підтримки з метою стимулювання запровадження енергоефективних заходів та ін.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини