Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 22 серпня почнуть діяти нові штрафи для власників авто на єврономерах

15 серпня 2019, 09:00
2695
0
Реклама

З 22 серпня 2019 року набувають чинності нові санкції за порушення митного законодавства при ввезенні транспортних засобів особистого користування в режимах «транзит» та «тимчасове ввезення». Про це нагадали в Головному управлінні ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Прикінцевими положеннями Закону № 2612 «Про внесення змін до Митного кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» передбачено, що такі санкції застосовуються через 270 днів з дня набрання ним чинності.

Читайте також: МВС повідомило, коли почне працювати система відеофіксації порушень ПДР.

Органи доходів і зборів зобов'язані будуть складати протоколи про порушення митних правил за ознаками статей 469, 470 та 481 Митного кодексу в новій редакції в залежності від виявленого правопорушення.

У випадку перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн. За перевищення строку більш ніж на 30 діб оштрафують на 170 тис грн або можуть конфіскувати авто.

Аналогічні розміри штрафів встановлено і при перевищенні строків тимчасового ввезення ТЗ особистого користування та комерційного призначення. Так, за перевищення від 20 до 30 діб - сума штрафу складатиме 85 тис. грн, понад 30 діб та у разі втрати або розкомплектування ТЗ - 170 тис. грн або конфіскація.

Крім того, встановлено відповідальність за передачу ТЗ особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також його використання у комерційних цілях. За таке порушення передбачено штраф у розмірі 34 тис. грн (дві тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Раніше ми писали про те, що прийнята нова модель оподаткування акцизом транспортних засобів.

Читайте також:

ДТП: як варто діяти

ВС пояснив, коли водій може уникнути адміністративної відповідальності

Поліція може евакуювати авто лише із фото- або відео фіксацією

Юридична компанія Juscutum, яка входить до Групи компаній ЛІГА, першою в Україні випустила мобільний додаток у сфері юридичних послуг Juscutum Legal Alarm. З його допомогою ви зможете зробити екстрений виклик адвоката, налаштувати автоматичне повідомлення про подію рідними та отримати інструкції щодо «Що робити».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини