Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Де народжуються українські стартапи?

16 вересня 2019, 13:00
3526
0
Реклама

Локація заходу була обрана не випадково, адже «Екосистема Unit» позиціонує себе як місце для розвитку стартапів та інновацій. Сучасні обладнані офіси на території парку виглядають модно та надихають на нові відкриття і звершення. Для того щоб розвивати український бізнес, UNIT.City. щорічно проводить десятки конкурсів, досліджень та інших закритих заходів, збираючи найбільшу базу інновацій в Україні.

Одним з таких подій став «День підприємця», основна мета якого - знайомство молодих українських підприємців з більш досвідченими, обмін контактами та інформацією про проекти один одного. Для цього була організована виставка, а також інтерактив: стіна «Wall Street», на якій будь-хто міг залишити свою візитку або знайти контакти потенційного бізнес-партнера.

З мотиваційними промовами виступили Василь Хмельницький - засновник компанії UFuture і Наталія Єремєєва - співзасновниця і генеральний директор компанії Stekloplast, член ради директорів Спілки Українських Підприємців.

Також захід відвідав Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Він зазначив, що зараз Україна лідирує в розвитку в області IT, і ця тенденція буде зберігатися і далі. Причому не тільки в приватному секторі, а й на державному рівні.

«Україна повинна стати IT-державою, - заявив Федоров. - Для цього ми створили Міністерство цифрової трансформації. Моє завдання - сформувати додаткову вертикаль по діджіталізаціі. Ми будемо залучати в цю область українських фахівців і створювати цей проект разом, тож зараз я відкритий до нових ідей і пропозицій».

Міністр заявив про те, що цілком ймовірно, на рівні обласних адміністрацій скоро з'явиться нова посада - заступник голови з діджіталізаціі, а також розповів про проекти, над якими зараз працює. Один з них - права у смартфоні. Йдеться про водійських права, які тепер можна буде зберігати в телефоні:

«У мене такі вже є, але це поки що пілотний проект. Ми розглядаємо різні варіанти», - поділився напрацюваннями Михайло Федоров.

З готових проектів - сервіс «єМалятко», створений для молодих батьків: «Тепер молода мама може зареєструвати дитину оддразу у пологовому будинку, зі свого смартфона, через єдину систему», - пояснив міністр.

«День підприємця» закінчився вечіркою у лаунж-зоні парку. Так була створена невимушена і розслаблена обстановка, в якій гості заходу могли «працювати відпочиваючи» - саме це гасло стало визначальним для заходу.

Автор: Вікторія Губарева

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини