Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Операторам телекомунікацій скасували ліцензії

18 вересня 2019, 12:30
667
0
Реклама

На засіданні 18 вересня Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню"( законопроект №1050). Рішення прийняли 349 депутатів.

Відповідний законопроект був прийнятий за основу 10 вересня.

Закон усуває законодавчу колізію норм Закону про ліцензування та Закону про телекомунікації у частині виключення з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, діяльності у сфері телекомунікацій, та заміни ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб'єктами господарювання.

Народний депутат Федієнко О.П. (партія «Слуга народу») під час обговорення законопроекту в Парламенті зазначив, що Комітет з питань цифрової трансформації врахував 13 правок від депутатів до цього документу.

Серед внесених правок, зокрема, передбачено збільшення строку, протягом якого суб'єкт господарювання у разі виявлення помилки у поданому повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій має право подати виправлені (достовірні) дані щодо інформації, яка потребує змін. Закон передбачає надання для цього десяти робочих днів після подання такого повідомлення (в редакції, прийнятій у першому читанні, було передбачено п'ять робочих днів).

Закон набере чинності через три місяці з дня його опублікування.

Про перші кроки та рішення нової влади читайте тут

Перевірте потенційного контрагента за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Оформити заявку на тестовий доступ можна тут.

ЛІГА:ЗАКОН запрошує представників бізнесу взяти участь у конференції Safe Side 2.0, яка відбудеться 9 жовтня. Детальніше про захід читайте за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини