Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Платники ЄСВ і ПДФО подаватимуть єдину звітність

19 вересня 2019, 14:35
2082
0
Реклама

19 вересня Верховна Рада прийняла два Закони щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб(законопроекти № 1057 і № 1072). Обидва Закони підтримали 335 нардепів.

Відповідні зміни вносяться до Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та Податкового кодексу.

Профільний комітет прийняв ряд правок до другого читання.

Зокрема, встановлено, що податкові агенти та платники ЄСВ подаватимуть щоквартально (в редакції, прийнятій в першому читанні, передбачалось подання щомісячно) податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізосіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого ЄСВ (з розбивкою по місяцях звітного кварталу), а ФОП подаватимуть річну податкову декларацію, в якій повинні будуть вказати відомості про суми ЄСВ.

Закони набирають чинності з 1 січня 2021 року (в редакції, прийнятій в першому читанні передбачалось, що документи набирають чинності з 1 липня 2020 року).

Скористайтеся ботом-бухгалтером ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати і сплачувати податки, а також подавати звітність до держорганів.

Нагадаємо, для сплати податків, зборів і ЄСВ хочуть запровадити єдиний рахунок в 2020 році.

Про перші кроки та рішення нової влади читайте тут

Сервіс звітності Liga:REPORT - це онлайн-допомога в поданні річної звітності. Він містить повний набір актуальних форм (податкова, статистична, ПФУ), дає підказки при складанні звітності, забезпечує доступ до НПА та ін. Сервіс зручний як для ФОП, так і для великих компаній.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини