Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бізнес планує підвищувати зарплати і закладає до бюджетів курс 28 грн/$

24 вересня 2019, 15:15
631
0
Реклама

У Європейській Бізнес Асоціації розповіли, що 77% керівників членських компаній розраховує на розвиток бізнесу. Більше половини бізнесменів очікує на збільшення доходу від 10 до 20% - у гривні, а майже половина (45%) СЕО прогнозують темп зростання доходів також на рівні 10-20%.

Такі результати було отримано в результаті опитування «Прогнози бізнесу на 2020 рік», у якому взяли участь 104 топ-менеджери компаній-членів ЄБА.

При плануванні бюджету на наступний рік власники закладають вартість валюти в середньому на рівні 28 грн/$.

Крім того, за прогнозами інвесторів, гривня продовжить зміцнення, адже минулого року передбачений курс був на рівні 30 грн/$.

Більшість (90%) керівників планують підвищувати заробітну плату співробітникам на 5-20%.

Водночас, зменшилася кількість охочих розширювати штат. Так, 47% планують залишити кількість співробітників на рівні минулого року. Приймати на роботу нових людей за рахунок розширення штату планують тільки 46% (минулого року їх кількість складала 58%).

Дослідження показало, що наступного року компанії не поспішають розпочинати нові інвестиційні проекти в Україні - тільки 33% СЕО мають такі наміри.

Крім того, в дослідженні йшла мова про ТОП-3 завдання від бізнесу до влади на наступний рік. Результати продемонстрували, що вже тривалий час вони залишаються практично незмінними. На першому місці стоїть боротьба з корупцією, далі йде необхідність проведення судової реформи і забезпечення верховенства права, забезпечення політичної стабільності та ефективного менеджменту в країні.

Зверніть увагу: про фінансові результати своїх контрагентів відтепер можна дізнатися набагато швидше. Для всіх користувачів системи CONTR AGENT стала доступна інформація щодо фінансової аналітики компанії та кількості співробітників. Для того, щоб перевірити майбутнього або існуючого бізнес-партнера замовляйте демо-версію на 72 години.

Читайте також:

План розвитку компанії: як зробити свій бізнес успішним

Біль IT-компаній: з чим ви неодмінно зіткнетесь

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини