Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Оновлено правила поставки товарів міжнародним партнерам: Incoterms® 2020 в Україні

24 вересня 2019, 17:23
1158
0
Реклама

24 вересня в компанії ЛІГА:ЗАКОН відбулась прес-конференція щодо запуску правил Incoterms® 2020 в Україні. Доповідачами на заході були: Володимир Щелкунов - Президент ICC Ukraine, Олег Платонов - Голова делегації України при СЕФАКТ ООН, Володимир Хоманець - начальник Управління економічного співробітництва МЗС України та Микола Ларін - Голова ради Асоціації експортерів та імпортерів. Модерував захід керівник напрямку "Бізнес" компанії ЛІГА:ЗАКОН Олександр Липський.

Доповідачі презентували учасникам зустрічі двомовну україно-англійську версію правил Incoterms® 2020 - оновлену версію відомих правил, що регулюють умови поставки у зовнішньоекономічних договорах.

«Нові правила будуть входити в ужиток з 1 січня 2020 року і наше завдання до цього часу роз'яснити їх бізнесу. Нові зміни у правилах треба знати і розуміти, тому що на практиці, те що помітили ми за перші роки з моменту запуску правил Incoterms® 2010, наші контрагети почали переходити на нові умови поставки. У тому числі їх почали переводити примусово їх закордонні контрагенти. Тому потрібно підготуватися заздалегідь, щоб уже із 1 січня упорядкувати закордонні договори з точки зору найновішої міжнародної практики», - зазначив Микола Ларін.

Також він розповів, що 25 вересня стартує запуск офіційного національного веб-сайту Incoterms® 2020, на якому можна буде ознайомитися з останніми нововведеннями, придбати друковане видання правил Incoterms® 2020 та отримати іншу додаткову інформацію щодо нової редакції правил.

Крім того, ICC Ukraine восени організовує одноденні семінари-практикуми щодо впровадження нових правил Incoterms® 2020 в Україні для навчання усіх учасників ринку. В рамках семінару надаватимуться роз'яснення щодо усіх змін, а також їх правильного застосування на практиці.

Для перевірки та оцінки надійності бізнес-партнера ви можете скористатися сервісом CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Його можливості дозволяють отримати актуальні та архівні відомості про діяльність українських компаній і ФОПів, точно візуалізувати юридичні зв'язки, перевірити афільованість і виявити кінцевих бенефіціарів. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Також вам може бути цікаво: ЛІГА:ЗАКОН запрошує представників бізнесу взяти участь у конференції Safe Side 2.0, яка відбудеться 9 жовтня

Читайте також: План розвитку компанії: як зробити свій бізнес успішним

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини