Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні буде проведена реформа будівельної галузі

3 жовтня 2019, 13:48
832
0
Реклама

Верховна Рада у другому читанні ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України "Про будівельні норми" щодо удосконалення нормування у будівництві» (проект закону №1052).

Закон визначає нові методи нормування у будівництві: параметричний, розпорядчий, цільовий.

Пропонується надати перевагу параметричному та цільовому методам при формуванні вимог будівельних норм, тобто такому, який передбачає встановлення цілей, функціональних вимог та критеріїв, яким повинен відповідати об'єкт нормування. Для дотримання вимог будівельних норм учасниками будівельної діяльності передбачено два підходи: прийнятних рішень і альтернативних рішень. Проектувальнику надається вибір якому з підходів слідувати для дотримання обов'язкових вимог, які встановлені в будівельних нормах.

Будівельні норми будуть розроблятися для:

- планування та забудови території;

- об'єктів будівництва, містобудування та архітектури та його складові частини;

- складу та змісту документації об'єктів будівництва, містобудування та архітектури.

Також буде розширено коло базових організацій у сфері будівництва, що виконують функції щодо здійснення робіт із нормування у будівництві та встановити, що будівельні норми не повинні містити правових норм.

Тексти ДБН оприлюднюватимуться на офіційних сайтах відповідних суб'єктів нормування у будівництві. Доступ до таких текстів буде безоплатним.

Про перші кроки і рішення нової влади читайте тут

Уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля, за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS - повідомленняv, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

ЛІГА:ЗАКОН запрошує представників бізнесу взяти участь конференції Safe Side 2.0, яка відбудеться 9 жовтня. Детальніше про захід за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини