Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Скоро відкриють рух через новий Шулявський шляхопровід

4.10.2019, 09:00
2335
0

Віталій Кличко відвідав локацію та дізнався, коли будівництво конструкцї буде завершено
Віталій Кличко відвідав локацію та дізнався, коли будівництво конструкцї буде завершено

Зараз на Шулявському шляхопроводі тривають підготовчі роботи до встановлення конструкції мосту на тимчасові опори. Підрядники запевнили мера, що на початку листопада конструкція вже буде встановлена. А в кінці грудня планують відкрити рух автотранспорту новим мостом.

«Сьогодні багато спекуляцій щодо цього будівництва; лунають сумніви в тому, що міст будується; дехто стверджує, що шляхопровід, нібито, не зведуть вчасно. Тому від фахівців, від підрядника я хочу почути чітку відповідь: чи встигаємо ми здійснити необхідні роботи, щоб наприкінці грудня новим мостом вже рухався транспорт?» - звернувся до будівельників Віталій Кличко.

За словами підрядників, уже на початку листопада, вся конструкція мосту буде змонтована на тимчасових опорах.

На сьогодні вже зібрано три прогони з металоконструкцій, 2 з яких вже встановлено на тимчасові опори, а третій встановлять 11-13 жовтня - на цей час перекриватимуть проспект перемоги.

Мер Києва наголосив, що місто виконує свої зобов'язання перед підрядниками і вимагає дотримання термінів будівництва важливого інфраструктурного об'єкту столиці. Тому, наприкінці грудня, як і планували, рух транспорту новим мостом має бути відкритий.

«Швидше, ніж Шулявський, мости в Україні ще не будувалися. І нові технології, що ми тут використовуємо, у нашій країні ще жодного разу не застосовувалися», - підкреслив Юрій Пелих, голова ради директорів компанії «Укрбуд».

Нагадуємо, що з 1 жовтня водії зобов'язані включати фари автомобіля за містом.

Читайте також: Перебування автомобіля на платній стоянці не гарантує відшкодування збитку

Нагадаємо, що перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.


Увійдіть, щоб залишити коментар