Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Грошові перекази в Україну стали більше на 10%

4 жовтня 2019, 16:35
341
0
Реклама

Обсяги переказів фізичних осіб в іноземній валюті з-за меж України за січень-серпень 2019 року зросли на 11,7% до 120,9 млрд грн. Про це йдеться в огляді Департаменту економічної стратегії та макроекономічного Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, розміщеному на сайті міністерства.

При цьому Мінекономіки посилається на дані Національного банку України.

Як зазначається в огляді, зростання обсягів переказів фізичних осіб в іноземній валюті з-за меж України був одним з основних чинників, які впливали на динаміку обсягів внутрішньої торгівлі за 8 місяців 2019 року (зростання обороту роздрібної торгівлі склало 9,9%).

За підсумками року очікується продовження позитивної динаміки внутрішньої торгівлі, яка буде визначатися, в більшій мірі, динамікою роздрібної торгівлі, враховуючи вплив підвищення споживчого попиту. Оптова торгівля буде характеризуватися більш стриманою динамікою розвитку.

За даними НБУ, обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в другому кварталі 2019 року склав 2846 млн, що на 5,7% більше, ніж за перший квартал рік (2693 млн доларів). НБУ враховував у своїй статистиці як офіційні, так і неофіційні канали надходження грошей в Україну.

Відзначимо, за даними НБУ зростання приватних переказів з-за кордону є однією з причин зміцнення курсу гривні до долара в 2019 році.

Читайте також:

Попит нерезидентів на ОВДП: результат успішної боргової політики чи загроза?

Зниження податкового навантаження, зростання ВВП на 40% та збільшення тривалості життя на 5%: план Уряду на 5 років

Якщо ви вирішили відкрити власну компанію в Україні, ви можете зареєструвати ТМ за допомогою PatentBot - інноваційного партнерського сервісу ЛІГА:ЗАКОН. Сервіс доступний цілодобово. Ознайомитися з сервісом можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини