Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Експерти покращили прогноз щодо курсу гривні до долара

8 жовтня 2019, 16:45
1049
0
Реклама

На зустрічі в Міністерстві розвитку економіки, урядові фінансові експерти спрогнозували на 2020 рік курс гривні до долара США - 26,3 і 27,3 в середньорічному розрахунку (попередня оцінка відповідно 28,0 і 29,18 грн. за долар).

Також фахівці прогнозують досить хороші показники і для інших сфер економіки:

- у 2020 році очікується зростання ВВП в 3,2%;

- зростання споживчих цін (у розрахунку грудень до грудня попереднього року) буде залишатися на рівні 7,2% і 6,3% відповідно (попередня оцінка відповідно 7,6% і 6,0%);

- внутрішні і зовнішні економічні ризики на 2019-2020 роки отримали інтегральні оцінки нижче, ніж в попередньому опитуванні;

Серед найбільш очікуваних внутрішніх ризиків є впровадження земельної реформи - оцінка 10 (в попередньому опитуванні інтегральна оцінка цього ризику була 5).

Серед великих зовнішніх небезпек: істотне зростання цін на світових енергетичних ринках і істотне падіння цін на світових ринках сировинних (неенергетичних) товарів - ці ризики мають інтегральні оцінки 8 на 2020 рік, що вдвічі вище ніж їх оцінили у 2019 році.

У команді експертів були представники Мінекономіки, Мінфіну, Нацбанку, Держстатистики і науковці в сферах статистики, економіки та прогнозування.

Відзначається, що всі прогнози представлені учасниками опитування є експертними оцінками фахівців, а не офіційними прогнозами установ.

Читайте також:

Грошові перекази в Україну стали більше на 10%

Попит нерезидентів на ОВДП: результат успішної боргової політики чи загроза?

Нагадаємо, що перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини