Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податкова посилить контроль за інтернет-магазинами, які продають побутову техніку

15 жовтня 2019, 10:00
1154
0
Реклама

Державна податкова служба відреагувала на оприлюднення результатів дослідження Науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест», згідно з яким 75 % інтернет-магазинів не видають покупцям фіскальних чеків на складну побутову техніку.

Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні і продаж яких має здійснюватися із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО), затверджено постановою Кабміну від 16.03.2017 № 231.

Податківці зазначили, що в межах своєї компетенції та відповідно до вимог Податкового кодексу постійно здійснюють контроль за дотриманням суб'єктами господарювання вимог цієї постанови.

Повідомляється, що з моменту введення її в дію (з 08.05.2017):

- проведено 4 129 перевірок;

- до суб'єктів господарювання застосовано 38,5 млн грн штрафних санкцій;

- завдяки проведеним регіональними підрозділами заходам суб'єктами господарювання додатково зареєстровано та використовується майже 6 тисяч (5 976) РРО.

В ДПС пообіцяли вивчити інформацію, викладену в дослідженні, і відреагувати в межах чинного законодавства.

Нагадаємо, що дізнатись про потрапляння компанії до графіка планових перевірок державних органів нагляду та контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, сервіс дозволяє перевірити інформацію щодо сплати податків вашими контрагентами та можливе їх включення до санкційних списків України, ЄС, США та інших країн. Сервіс можна протестувати.

Читайте також:

Як уникнути проблем з податковою службою

Як уберегти компанію від тиску з боку правоохоронних органів

Податківці роз'яснили, як працюватиме механізм «кешбеків»

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини