Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Подивіться на свій бізнес очима податківців

16 жовтня 2019, 11:00
6849
0
Реклама

Все, що вам необхідно знати про податки, нараховані державою на ваш бізнес, суми сплат, можливі борги, штрафи або переплати відтепер доступно у новому сервісі ЛІГА:ЗАКОН.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН першою на ринку пропонує сервіс, що дозволить:

1. Вчасно отримувати інформацію про наявну заборгованість, штрафи, пеню, переплату податків у тій системі, в якій ви працюєте.

2. Контролювати успішність сплати податків, що актуально у зв'язку з регулярними змінами реквізитів.

3. Ефективно взаємодіяти з Державною податковою службою щодо проблемних питань.

Передача даних повністю захищена та виключає отримання інформації про платника податків сторонньою особою.

Кому це потрібно?

Кожному, хто прагне контролювати стан справ у своєму бізнесі. Це - підприємці, керівники фінансових підрозділів, директори та власники, бухгалтери. Отримання інформації можливе лише щодо своєї компанії за умови авторизації за допомогою ЕЦП директора.

Як скористатися?

Крок 1. Заходьте на сайт Liga:REPORT

Крок 2. Отримайте тестовий доступ

Крок 3 Перейдіть в модуль «Стан розрахунків з бюджетом»

Крок 4. Завантажте КЕП (ЕЦП) директора

Крок 5. Оберіть період і тип податку.

«Часто бізнес дізнається про заборгованість перед податковою вже після того, як йому нараховані штрафи та пеня. Відомі випадки, коли через копійчаний борг підприємців позбавляли реєстрації платника єдиного податку. Саме тому так важливо звіряти, чи все з вашим бізнесом гаразд з точки зору податкової», - зазначила Ольга Таранова, директор напрямку бухгалтерських продуктів і сервісів компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

Компанія ЛІГА:ЗАКОН - розробник продуктів для бізнесу, які поєднують ІТ-технології та професійну експертизу. Уже 27 років компанія допомагає українським підприємствам керуватися достовірною інформацією для прийняття рішень. Компанія активно розвиває бухгалтерський напрям - це і професійні видання («Інтерактивна бухгалтерія», БУХГАЛТЕР&ЗАКОН), і онлайн-сервіси. Серед них - інноваційний онлайн-сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців Liga:REPORT.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини