Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківці продовжують оновлювати плани перевірок бізнесу

18 листопада 2019, 16:33
2990
0
Реклама

ДПС оновила план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік (станом на 15 листопада).

Зміни внесено до Розділу I плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" і розділу II "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв і представництв нерезидентів".

З урахуванням коригувань встановлено, що податківці проведуть в 2019 році 5191 перевірок, що на 8 перевірок більше, ніж планувалося в жовтні, з них:

- 4980 платників податків - юридичних осіб;

- 211 фінансових установ, постійних представництв і представництв нерезидентів.

Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіків планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна також за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Ці розділи оновлювали останній раз у жовтні.

Також у жовтні останній раз коригувався план перевірок ФОПів

Підготуватися до перевірки контролюючих органів допоможе ресурс "Мистецтво оборони" інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Тестовий доступ до ІПС можна отримати за посиланням

Читайте також:

Держбюджет 2020: скільки ФОП платитиме за себе і працівників

У 2020 році перевірять понад 32 тисячі підприємств

Працівники можуть поскаржитися на роботодавця через мобільний застосунок

Підписуйтеся на нашу сторінку в Facebook, щоб бути в курсі важливих змін для бізнесу в Україні, а також на розсилку і отримуйте щотижневий дайджест найважливіших ділових новин!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини