Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

В Україні запроваджено нові вимоги до імпорту продуктів тваринного походження

5 грудня 2019, 14:55
716
0
Реклама

24 листопада набув чинності наказ Мінагрополітики №553, яким затверджено нові вимоги до імпорту в Україну живих тварин, їхнього репродуктивного матеріалу та харчових продуктів тваринного походження, а також кормів для тварин.

Документом визначено вимоги до імпорту низки нових категорій продуктів, зокрема, желатину, колагену, молозива, жаб'ячих лапок та равликів, 33 категорії побічних продуктів та продуктів їх оброблення, переробки.

Крім того, дозволено імпорт тварин та продукцію із зон або певної території, якщо не вся територія країни-експортера є вільною від тієї чи іншої хвороби тварин. Водночас, сировина повинна походити з території, де протягом визначеного терміну не було зафіксовано відповідних захворювань тварин.

Компаніям-імпортерам варто звернути увагу на нові правила при імпорті продуктів. В протилежному випадку митні органи будуть змушені зупинити поставку продукції без належних форм сертифікатів походження на кордоні України.

Нагадаємо, на митниці запустили онлайн-систему скарг

Адвоката або юриста, який допоможе оскаржити неправомірні дії митників, ви можете знайти у Національному професійному юридичному каталозі Liga:BOOK

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebookщоб бути в курсі важливих змін для бізнесу в Україні, а також на розсилку та отримуйте щотижневий дайджест найважливіших ділових новин!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини