Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Раді рекомендують звільнити від податку на доходи українців до 27 років

9 грудня 2019, 13:13
1105
1
Реклама

Комітет парламенту з питань молоді і спорту рекомендує Верховній раді прийняти за основу проект закону №2301 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій.

Законопроектом пропонується:

- звільнити від ПДФО (18%) осіб платників податків, які не досягли 27-річного віку та учасників бойових дій протягом трьох років після закінчення перебування на військовій службі;

- дозволити включати до податкової знижки кошти, сплачені на користь вітчизняних закладів освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти не лише платника податків та члена його сім'ї першого ступеня споріднення, а також членів його сім'ї другого ступеня споріднення;

- включати до податкової знижки проценти, сплачені за користування фінансовим кредитом, який використовується для здобуття освіти у вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладах;

- вдвічі збільшити граничний розмір суми, сплаченої на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів за здобуття освіти, яка не включається до оподатковуваного доходу (зараз неоподатковувана сума складає 12 519 грн за місяць навчання).

На думку народних депутатів, ухвалення законопроекту буде стимулювати роботодавців приймати на роботу молодь та сприятиме збільшенню зайнятості молоді. Крім того, молодь буде зацікавлена працювати в Україні, а не виїжджати на заробітки за межі України. Також ухвалення законопроекту сприятиме отриманню молоддю вищої та професійної освіти в Україні.

Водночас, на думку членів Комітету, при встановленні пільг мають бути визначені певні обмеження, а саме максимальна сума доходу платників податків віком до 27 років, що звільняється від сплати податку на доходи фізичних осіб.

Спростити процес сплати податків та подачу звітності до держорганів допоможе бот-бухгалтер ReporTax для ФОП.

Читайте також:

Кабмін підготував нові зміни для ФОПів

З 1 лютого Кабмін запустить програму дешевих кредитів для бізнесу

Вирішили відкрити власний бізнес? Нагадаємо, що за допомогою PatentBot - інноваційного партнерського сервісу ЛІГА:ЗАКОН - можна онлайн реєструвати торгові марки в Україні, ЄС та США. Сервіс доступний цілодобово. Ознайомитися з сервісом можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини