Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні можуть створити Міністерство промисловості

12 грудня 2019, 11:44
694
1
Реклама

Представники бізнесу та органів державної влади пропонують створити Міністерство промислової політики та торгівлі, яке буде головним драйвером нової індустріалізації України.

Це питання обговорювали під час круглого столу «Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту», що відбувся у Київській торгово-промисловій палаті.

З метою виправлення становища, підприємці та експерти напрацювали пакет пропозицій щодо нової експортної стратегії. Присутні вирішили закликати Президента України, Уряд та Верховну Раду ухвалити 5-річну Стратегію соціально-економічного розвитку України.

Серед головних пропозицій:

- запустити роботу та виділити реальне фінансування Експортно-кредитного агентства;

- відновити та активізувати роботу двосторонніх Міжурядових економічних комісій;

- створити Раду з міжнародної торгівлі;

- створити закордонну мережу просування експорту;

- відновити національну експортну логістику;

- розробити стратегію освоєння ринків збуту, а також захисту національного ринку від несправедливої конкуренції.

За словами учасників круглого столу це зможе вивести український експорт на належний рівень, забезпечить приток капіталів і життєдіяльність держави в цілому.

«Ми розуміємо, що тільки системна підтримка українських виробників на зовнішніх ринках має стати невід'ємною частиною цілісної співпраці влади та бізнесу з підтримки зовнішньої торгівлі. Ми маємо допомогти українським товаровиробникам розкрити свій експортний потенціал та спільно визначити, які конкретні кроки ми ще можемо зробити для реалізації Експортної стратегії», - зазначив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.

Перевірте потенційного контрагента за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Оформити заявку на тестовий доступ можна тут.

Читайте також:

- Як працює інститут бізнес-омбудсмена в Україні: ще один спосіб захиститися від незаконного тиску держорганів на бізнес

- Верховна Рада хоче прискорити дерегуляцію у бізнесі

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини