Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Електронні чеки відправлятимуть по SMS або е-mail

17 грудня 2019, 10:01
362
0
Реклама

ГУ ДПС в Київській області інформує, що згідно Закону №128-ІХ продавці зобов'язані надавати своїм покупцям, які отримують або повертають товар, отримують послугу або відмовляються від неї, включаючи замовлення через Інтернет, в обов'язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми і змісту на повну суму проведеної операції в паперовій та/або електронній формі.

Такий розрахунковий документ може надаватися, зокрема, але не виключно, у виді QR-коду на дисплеї і відправлятися на наданий покупцем абонентський номер або адресу електронної пошти.

Зверніть увагу! З 19 квітня 2020 року замість традиційних РРО можна буде використовувати програмні (спеціальні безкоштовні програми, які можна буде встановити на будь-який гаджет). Такі програми будуть представлені для тестування з 1 січня 2020 року.

З 1 жовтня 2020 року використання РРО стане обов'язковим (крім платників єдиного податку 1 групи) для підприємців - платників єдиного податку ризикових сфер діяльності - продавців ювелірних виробів, медпрепаратів і ліків, складних побутових приладів, автозапчастин, магазинів з продажу секонд-хенду. Також використовувати РРО зобов'язані ресторани, кафе, турагенції, готелі.

З 1 січня 2021 року використання РРО буде обов'язковим для підприємців-платників єдиного податку 2, 3, 4 груп незалежно від видів діяльності.

Ці нововведення не поширюються на фізосіб, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства. Також під дію цих законів не підпадають платники єдиного податку, які належать до 1 групи, тобто чий річний дохід не перевищує 300 тисяч гривен. Вказаним категоріям громадян і приватних підприємців касові апарати застосовувати не треба і після того, як нові правила застосування РРО набудуть чинності.

Детальніше про нововведення для ФОПів читайте тут

Нагадаємо, що ви можете подивитись на свій бізнес очима податківців через сервіс Liga:Report, який допоможе вчасно отримувати інформацію про наявну заборгованість, штрафи, пеню, переплату податків у тій системі, в якій ви працюєте, контролювати успішність сплати податків, а також ефективно взаємодіяти з податківцями. До 28 грудня ви можете придбати Liga:Report зі знижкою 40%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини