Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін скасував правила торгівлі алкогольними напоями

18 грудня 2019, 11:27
5166
0
Реклама

Кабмін постановою №1026 від 23.10.2019 скасував Правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями у зв'язку з тим, що правила дублювали норми законів, а також встановлювали додаткові вимоги регулювання, які суперечать актам вищої юридичної сили і втратили свою актуальність.

Зокрема, правила передбачають, що технологічні і калькуляційні картки на коктейлі треба погоджувати з санітарно-епідеміологічною службою, а жодним законом цей обов'язок не закріплений.

Також були встановлені необгрунтовані вимоги до працівників, які безпосередньо продають алкоголь, зокрема, до їх обов'язкової професійної освіти.

Крім того, досі в Правилах передбачена необхідність зазначення реєстраційного номера сертифікату відповідності в документах про надходження алкогольних напоїв, хоча вона була скасована ще в 2015 році.

Тому, для вирішення вищезазначеної проблеми, а також з метою зменшення регуляторного тиску на бізнес Кабмін вирішив скасувати Правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Проте зі скасуванням Правил роздрібна торгівля алкоголем не залишиться неврегульованою. Відповідна госпдіяльність врегульована ПКУ, Законами про вимоги до харчових продуктів, про захист прав споживачів, про РРО, а також Порядком торгової діяльності і Правилами ресторанного господарства тощо

Нагадаємо, підприємствам дозволили не платити податки з витрат на алкоголь

Нагадаємо, що ви можете перевірити свого контрагента або потенційного партнера, скориставшись повнофункціональним тестовим доступом до сервісу CONTR AGENT. Також до 28 грудня ви можете придбати CONTR AGENT зі знижкою до 40%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини