Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Який штраф доведеться заплатити за неоформленого працівника у 2020 році

Реклама

З першого січня 2020 року мінімальна заробітна плата становить 4723 грн та у погодинному розмірі - 28,31 грн. Відповідно зросли і штрафи для роботодавців за порушення трудового законодавства.

Про це нагадало управління Держпраці у Хмельницькій області.

Розмір штрафів за порушення законодавства про працю визначається відповідно до ст. 265 КЗпП.

Зокрема, у випадку виявлення інспекторами фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (4723 х 30 =141 тис. 690 грн).

У такому ж розмірі інспектори штрафуватимуть у випадку:

- оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;

- виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків.

З іншими актуальними штрафами Держпраці ви можете ознайомитись тут.

Зверніть увагу! 12 грудня ВР прийняла Закон, який істотно зменшить штрафи за порушення норм трудового законодавства (законопроект № 1233), але документ ще не передано на підпис Президенту. Детальніше про Закон читайте тут

Читайте також:

Сім трудових договорів, дистанційна робота та один вихідний на тиждень: що пропонує новий Закон про працю

ФОП без доходів та ЄСВ: сплачувати чи ні

Скільки ФОП повинен платити податків за себе і працівників у 2020 році

Дізнатись про потрапляння компанії до графіків планових перевірок державних органів нагляду та контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, сервіс дозволяє перевірити інформацію щодо сплати податків вашими контрагентами та можливе їх включення до санкційних списків України, ЄС, США та інших країн. Сервіс можна протестувати.

Підготуватися до перевірки контролюючих органів допоможе ресурс "Мистецтво оборони" Інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини