Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати підвищили ліміти для ФОПів

Реклама

На засіданні 16 січня Верховна Рада прийняла Закони, які вносять важливі зміни в Податковий кодекс (законопроекти №1210, а також і №1209-1).

Під час їх прийняття депутати також врахували поправки про підвищення річних лімітів для фізичних осіб-підприємців:

- для 1-ї групи ліміт річного доходу підняли з 0,3 млн до 1 млн грн;

- для 2-ї групи - з 1,5 мільйона до 5 мільйонів;

- для 3-ї групи - з 5 мільйонів до 7 мільйонів.

Спростити процес сплати податків та подачу звітності до держорганів допоможе бот-бухгалтер ReporTax для ФОП. ReporTax показує податкову заборгованість та дозволяє її cплатити.

Зазначимо, що раніше у Верховній раді був зареєстрований законопроект № 2338, який пропонує підвищити ліміти для ФОПів і встановити нульовий податок для підприємців, що надають побутові послуги.

Ліміти, запропоновані цим законопроектом, в частині ФОП 1 і 2 груп збігаються із прийнятими. Для третьої ж групи документ пропонує збільшити ліміт до 10 млн грн.

Читайте також:

ТОП-10 новин для ФОП

Як правильно закрити ФОП, щоб не отримати додаткових проблем

ФОП без доходів та ЄСВ: сплачувати чи ні

Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіків планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна також за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Підготуватися до перевірки контролюючих органів допоможе ресурс "Мистецтво оборони" інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Тестовий доступ до ІПС можна отримати за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини