Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Реформа податкової: ДПС обіцяє збільшити кількість виконаних судових рішень

Реклама

28 лютого у офісі Європейської Бізнес Асоціації пройшла зустріч заступника Голови ДПС Дмитра Венцковського, керівників структурних підрозділів ДПС з представниками Європейської Бізнес Асоціації, на якій обговорювалися актуальні для бізнесу питання реформування податкової служби, адміністрування податків та новації податкового законодавства.

Дмитро Венцковський розпочав захід обговоренням реформування податкових органів. Наголосив, що наразі фактично діють три повноцінні структури:

1) Державна фіскальна служба, яка де-факто є податковою міліцією;

2) Державна митна служба, яка забезпечує митну безпеку та захист митних інтересів України;

3) новостворена Державна податкова служба, яка повністю демілітаризована та є сервісною службою.

Пан Венцковський зазначив, що запустити податкову службу вдалося за короткий термін. При цьому Служба забезпечила виконання всіх визначених завдань із надходжень до бюджету та без незручностей для бізнесу.

Заступник голови ДПС зазначив, що вже розроблений та поданий Прем'єр-міністру детальний план проведення комплексної перевірки відповідності посадових осіб Служби займаним посадам. Спочатку відповідну перевірку пройдуть усі працівники категорії "Б" центрального апарату, а вже потім буде проведена масштабна перевірка посадовців на відповідність, доброчесність та етику держслужбовця у керівних підрозділах в областях.

Наразі триває перетворення Держмитслужби та Державної податкової служби у єдину юрособу, що допоможе максимізувати вплив Центрального органу на регіональні підрозділи у вертикальній залежності посадовців.

Під час заходу представники бізнесу цікавились щодо виконання податківцями судових рішень та розблокування податкових накладних. Представники ДПС запевнили, що нададуть повні та обгрунтовані відповіді після ознайомлення з конкретними справами.

Крім того, представники податкової обнадіяли бізнес-суспільство інформацією, що за останні три місяці ДПС виконала більше судових рішень, ніж за попередні 12 місяців і запевнили, що зупинятися на цьому не будуть.

За результатами зустрічі представники Європейської Бізнес Асоціації відзначили готовність ДПС до конструктивного діалогу.

Нагадає підприємцям, коли платити податки і подавати звіти бот-бухгалтер ReporTах. Крім того, бот самостійно перевіряє чи немає у вас податкових боргів і штрафів перед державою. Після перевірки - допоможе сплатити борг миттєво.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини