Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У РНБО обговорили заходи з протидії поширенню коронавірусу

Реклама

Сьогодні під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони. Передає прес-служба РНБО.

В Україні зафіксовано три випадки захворювання на коронавірус: один - у Житомирській області, два - у Чернівцях. Мешканка Житомирської області померла внаслідок ускладнень.

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Рада ухвалила рішення про закриття впродовж 48 годин кордону України для іноземних громадян на два тижні.

Учасники засідання обговорили питання забезпечення населення медичними масками.

Президент наголосив, що всі аптечні заклади мають бути забезпечені необхідною кількістю медичних масок, а заступник Міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зауважив, що заклади охорони здоров'я отримають 10 мільйонів медичних масок. Також замміністра охорони здоров'я повідомив, що планується закупити близько 100 тисяч швидких тестів.

Паралельно будуть використовуватись пересувні лабораторії. І в тих регіонах, де буде зростати спалах або буде навантаження на лабораторію, дослідження проводитимуть пересувні лабораторії.

Автоматизувати свої щоденні завдання можна з допомогою професійного рішення Адвокат. Швидко реагувати на зміни в законодавстві, тримати руку на пульсі важливої для бізнесу інформації, а також бути ефективним віддалено, допоможуть веб-рішення ЛІГА:ЗАКОН. Протестувати систему можна за посиланням.

Читайте також:

Бізнес готується до зменшення обсягів продажів та грошового потоку у зв'язку з пандемією COVID-19

Що чекає Україну в період кризи: думка експерта

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини