Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

В Україні з'явиться єдиний електронний квиток для усіх видів транспорту - Мінінфраструктури

13.04.2020, 09:11
1396
0

Міністерство інфраструктури і VISA працює над оптимізацією платіжного сервісу PayGovUa, щоб безготівкова оплата транспортних послуг стала быльш вигідною
Міністерство інфраструктури і VISA працює над оптимізацією платіжного сервісу PayGovUa, щоб безготівкова оплата транспортних послуг стала быльш вигідною

Міністерство інфраструктури та VISA працює над оптимізацією платіжного сервісу PayGovUa, який вже обслуговує e-transport.gov.ua задля зручного користування пасажирами українського транспорту та зниженню міжбанківської комісії (інтерчейндж).

Про це повідомили на сайті міністерства.

Цей платіжний сервіс дає можливість перевізникам зручно сплачувати послуги з бронювання дозволів. ДП "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки" працює над розширеннями послуг, доступних на e-transport.gov.ua, які також можна буде сплатити з використанням PayGovUa.

«Ми хочемо максимально підготувати інфраструктуру до повноцінного функціонування після завершення карантину й використовуємо всі можливості «безпечної готівки». Оплата послуг он-лайн через платіжну систему нашого партнера VISA стане більш вигідною, ніж готівкова, як для перевізників так і для пасажирів», - зауважив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Крім того, Міністерство інфраструктури та ДП "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки" працюють над запуском SmartTicket - єдиного електронного квітка, який дозволить пасажирам користуватися всіма видами транспорту (залізничний, міський, авіа) всіх перевізників на території України.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.

Також читайте:

Запрацював застосунок для контролю самоізольованих громадян


Увійдіть, щоб залишити коментар