Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент не планує ветувати законопроект № 1210

Реклама

14 травня в інтернет-виданнях поширилась інформація про те, що Президент має намір ветувати ухвалений у січні Верховною Радою законопроект № 1210 зі своїми пропозиціями. Про це на онлайн-конференції заявив уповноважений Президента з земельних питань Роман Лещенко.

«На законопроект № 1210 буде накладено вето з пропозиціями та зауваженнями Президента. Виходячи з цього «соєві правки» з точки зору реалізації за цим законопроектом - питання зняте», - сказав Лещенко.

Однак, в той же день заступник керівника Офісу президента України Юлія Ковалів у коментарі "Інтерфакс-Україна" зазначила, що Закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (№1210) набуде чинності найближчим часом.

"Ухвалений парламентом законопроект дасть змогу продовжити реформування Державної податкової служби шляхом перетворення її на єдину юридичну особу та підвищення прозорості її діяльності. Крім того, законопроект містить низку важливих норм, спрямованих на вдосконалення системи адміністрування податків, передбачає імплементацію положень плану BEPS з боротьби з розмиванням податкової бази, розширює інвестиційні стимули шляхом введення прискореної амортизації тощо", - сказала вона.

Зазначимо, що так звані "соєві правки" були внесені до Податкового кодексу в 2017 році і скасували відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) при експорті сої та ріпаку.

Нагадуємо, Законопроект № 1210 пройшов довгий шлях, і зараз його направлено на підпис Президенту. Законопроект називають спрямованим на деофшоризацію, але він також вносить суттєві, позитивні в тому числі, зміни саме в норми національної дії.

Детальніше дізнатися про те, чому бізнес не зможе "ховатися" від податків в офшорах можна тут.

Щоб тримати у фокусі важливі для вашого бізнесу зміни, замовте тестовий доступ до рішення LIGA360. Моніторинг змін законодавства, судових рішень, контроль змін в діяльності партнерів і конкурентів, налаштування персональної стрічки новин з джерел, яким ви довіряєте і ще 10 інструментів для командного управління ризиками і можливостями під час кризи

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини